סל השירותים המיוחדים שלנו בסין והונג קונג:
 
CAE COMFIDANTIONAL- פיתוח ייחודי בענף, הנולד מתוך צורך הכרחי של לקוחותינו בארץ. השירות מאפשר איסוף הזמנה מבית הספק ומסירתו ללקוח הסופי בארץ, ללא חשיפת פרטי הספק.
 
CHINA DROP EXPRESS - שירות משלוחים מסין לצד שלישי במחירים אטרקטיביים ומעקב אחר המשלוח מרגע ההזמנה ועד הגעתה ליעדה הסופי. איסוף מסין והונג קונג ישירות ללקוח צד ג' בכל מדינה בעולם, ללא צורך העברת  המשלוח דרך ישראל. זהו חיסכון אדיר ללקוחות בישראל, אשר מעוניינים שההזמנה תגיע ישירות למפעל או לקוח אחר בעולם ללא הגעתה לישראל.
 
 
 
CHINA DROP CONFIDANTIOAL- שירות המשלוחים מסין והונג קונג לצד שלישי, כלומר לכל מדינה בעולם מלבד ישראל, ללא חשיפת פרטי הספק וזאת על ידי שירות "החלפת ניירת". כלומר, הסרה של ניירת הספק המלווה את המשלוח בהליך המכס, ובמקומו, שימוש בניירת (חשבון ספק / שטר מטען / P/L ) שנמסר על ידי הלקוח בארץ, בישראל.
 שירות החלפת ניירת - שירות זה הינו שירות ייחודי המאפשר ללקוחות בארץ לבצע איסוף מספקיהם בסין והונג קונג ולבקש למסור את המשלוח ללקוחותיהם הסופיים בארץ או בכל מדינה אחרת בעולם, מבלי לחשוף את פרטי המקור/ הספק, בפני הלקוח הסופי. זאת כאמור מעלה, על ידי הסרת כל סימני הזיהוי והניירת הנילוות שמתקבלת על ידי הספק, והחלפתו בניירת אשר תתקבל על ידי הלקוח המבקש את השירות.
חשוב לציין - כי אפשרות ייחודית זו, מאפשרת חיסכון אדיר ללקוחות כאשר על ידי כך, ניתן למסור משלוחים ללקוח סופי מבלי להעביר את המשלוח דרך ישראל או דרך המפעל / המשרד של הלקוחות בארץ, כאשר הבקרה על חיסיון השולח מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן של GCX הן בארץ והן בחו"ל. חיסכון של אלפי דולרים בשנה.
 
CHINA DOMESTIC - שירות פנים ארצי - בתוך סין והונג קונג. 
לא מעט פעמים אנו נתקלים בספקים אשר המשרדים שלהם בהונג קונג ואילו המפעל בפרברי סין. על כן, ברשותנו שירות ,אשר מאפשר להעביר משלוחים או חומרי גלם לעבודה מהונג קונג לסין וההיפך, ובכך לעיתים מתאפשר ללקוח בארץ לשלם מחיר מוזל עבור מוצר שמחירו יקר יותר לייצור בהונג קונג לעומת סין.  
גם בשירות הנ"ל ניתן להשתמש בשירות CHINA CONFIDANTIAL.
 
 
CHINA SWIFT -  שירות מיוחד לתשלום לספק. יבואנים רבים נוהגים לבקר בתערוכות המתרחשות בסין מעת לעת, המציעות מוצרים חדשניים בכל התחומים. כמה פשוט ללקוח, לאסוף מספר כרטיסי ביקור מהתערוכה, לחזור ארצה ולהתקשר לאיש השירות האישי שלכם ב GCX, ולבקש לאסוף דוגמאות מכל הספקים הנבחרים. איש הקשר ב GCX מייד פונה לספקים לאיסוף הדוגמאות הנבחרות, ואז "נתקלים" בדרישת תשלום של הספקים עבור הדוגמאות. ברוב המקרים מדובר בערכים נמוכים לתשלום, המעכבים את הגעת המשלוח ארצה אך רק  ב GCX תמצאו שירות מיוחד שפיתחנו במיוחד בשבילכם .שירות  המאפשר לנו לדאוג לתשלום לספק עבורכם ללא העברות בנקאיות ממדינה למדינה, עמלות בנקאיות וסירבול התהליך. אנו מקצרים משמעותית את זמן התשלום וחוסכים את הטרחה עבורך, הלקוח. הגעת הכספים לחשבון הספק. נעשית על ידי סוכנינו בסין אשר דואג להעביר את התשלום על הסך הנדרש, במטבע סיני, ללא המרת מטבעות. הספק רואה את התשלום עוד באותו היום ומאפשר לנו לאסוף את הדוגמאות ללא עיכובים. כל זאת כמובן במעקב ובבקרת הלקוח, לגבי גובה התשלום לספק ו וישור בנקאי (בסינית) שמועבר גם לספק וגם ללקוח לראיה.
 
מחשבון עמלות יבוא