חברת GCX הוקמה בשנת 2005 במטרה לספק שירותי קורייר מתקדמים ו ייעודיים לקשת רחבה של יבואנים ויצואנים, מתוך חדשנות ערך, זיהוי צורכי הלקוח ובידולה על פני המתחרים.
 
חברת GCX  משתייכת לקבוצת קריאף שהינה מהוותיקות והמוערכות ביותר בישראל ומתמחה בפתרונות לוגיסטיים, שילוח בינלאומי ועמילות מכס בפרישה ארצית, לרבות ייצוג חברות תעופה, ספנות, חברת אחזקות מחסנים לוגיסטיים ועוד.
 
חברת GCX  החלה את חשיפתה בשוק הבלדרות כנציגה הבלעדית בישראל של  ענק הקורייר הלאומי של סין CHINA AIR EXPRESS , והציגה זמני איסוף והגעה פורצי דרך בשוק הקורייר לצד תעריפי הובלות מהאטרקטיביים ביותר,ובפרק זמן קצר יחסית הפכה לחברת הקורייר המועדפת ביבוא מסין לחברות מובילות במשק הישראלי.
 
ההצלחה גדלה והלכה עם קבלת נציגויות נוספות בבלעדיות שהינi רשת הקורייר החמישית בגודלה בעולם המכסה שירותי קורייר מ/אל כל נקודה בעולם, קבלת הנציגות לבלדרות החרום TIME MATTERS מבית LUFTHANSA הנחשבת למספר 1 בעולם ויודעת לשנע משלוחי חרום ברמה של שעות ספורות, קבלת הנציגות BIO CARE המתמחה בשינוע לכל ענף הפרמצבטיקה והשתלות דחופות מ/אל כל העולם.
 
חברת GCX הבינה כי בשוק תחרותי ורווי הדרך היחידה ליצור בידול הינה ע"י חדשנות ערך והתאמת פתרונות קורייר ייעודיים ללקוחות שמחפשים את הטוב ביותר, והוורסטיליות של GCX כחברת קורייר היא להתאים את הטוב ביותר לצרכי הלקוח מתוך למידת הצרכים והקשבה אמיתית.
 
לחברת GCX סיסמא המלווה אותה ,MY COURRIER CHOICE ,והמוטו שלנו הוא להיות הבחירה הנכונה עבור הלקוחות שלנו ולהצדיק את בחירתם בכל משלוח - כל פעם מחדש.
 
GCX - MY COURIER CHOICE
 
    
 

לשמיעה הג'ינגל שלנו לחצו PLAY
מחשבון עמלות יבוא